REVIJALNA UTRKA NA 5. MEĐUNARODNOM ATLETSKOM MITINGU “ZENICA-2014”

Po pozivu direktora 5. Međunarodnog atletskog mitinga, Zenica 2014, gospodina Aziza Kevelja, učestvovali smo sa sedam naših članova u revijalnoj utrci. Utrka je održana dana, 04. Juna 2014. godine u 16,30 minuta pri otvaranju ovog atletskog mitinga. Revijalna utrka je održana korištenjem standardnih mehaničkih invalidskih kolica, na stazi dužine 100m, na atletskom stadionu Kamberovića Polje.

Učestvovali su slijedeći naši članovi:
1. Aliefendić Harun
2. Jašarević Hasan
3. Jorgić Srećko
4. Mandžuka Tahir
5. Spahić Samir
6. Talić Redžib
7. Tubak Draženko

Na kraju utrke, proglašeni su najbolji:

1. mjesto i zlatna medalja: Srećko Jorgić
2. mjesto i srebrna medalja: Draženko Tubak
3. mjesto i bronzana medalja: Harun Aliefendić

Nakon utrke, nastavilo se druženjem u Nacionalnom restoranu Salčinović.

Ovakve utrke su dobra prilika za druženje i razgibavanje, jer ionako nikada nismo trenirali!!!

mdjulbic
Blog je Udruženja paraplegičara i oboljelih od dječije paralize - Zenica, a ja sam "pisac i urednik bloga", jedan prosječan čovjek, zaboravio hodati, pa se krećem invalidskim kolicima. Uživam u životu i radujem se svakom novom danu! Ima se i godina, ali ne bi valjalo ih imati previše. Uglavnom ovako razmišljaju i svi članovi našega Udruženja!

Komentariši